הרואה ואינו נראה - צילום אירועים תיעודי אמנותי


"אין מטרה נעלה ממתן שירות'- סוקרטס (מתוך ספרו של דן מילמן: דרכו של הלוחם השליו)


ככל שירות מקצועי, צילום אירוע דורש מגוון מימנויות טכניות ואנושיות, ניסיון וכישרון. ביטול - במובן החסידי של המילה, היא אולי התכונה החשובה ביותר לאמן שצריך להתאים את תוצרתו לרוח ולסגנון של לקוחותיו, למקצב ולהתרחשויות באירוע. להבנתי, צילום אירועים הינו אינטסיבי מידי בכדי לעסוק בו באופן יומיומי ועדין לבוא עם הנשמה ולהוציא תוצאות מרגשות. כעצמאי בתחום צילום, מולטימדיה ואינטרנט אני מגביל את מספר האירועים שאני מצלם למידה שמאפשרת לי להגיע ליום הגדול שלכם בכיף, ראש יצירתי וידיעה ברורה מי הם הלקוחות שלי. בנוסף, בימים של צילום (ולאחריהם) אני משתדל לנוח ולהגיע ומוכן. עד כמה שזה נשמע מוזר, הצלם הוא האדם שימצא בקרבתכם יותר מכל אדם אחר לפני האירוע שלכם ובמהלכו, לכן גישה של בעד וחיוך צריכים להוות שיקול בבחירת צלם.


רקע מקצועי

כצלם מנעורי רכשתי השכלה בתחום במוסדות כבצלאל, קמרה אובסקורה, אוניברסיטת קונקורדיה ומגוון רחב של עבודות בתחום האמנות והתצוגה, במוזיאון ישראל, ובגלריות ומעבדות שונות בישראל ובארה"ב. במהלך השנים הצגתי מספר תערוכות בארץ ובחו"ל וכמובן לא נגמלתי מהמחלה הצילומית ומהסימפטומים שלה.שרות זה מתבסס על אהבה לעשיה, יכולת, ראיה וניסיון.


טכניקה

כולנו חווינו אירועים שהפכו לסטודיו סשן: הבזקים, מצמוצים וקליקים מכל כיוון. כדי לאפשר לכם להתחתן בכיף ועדיין להשיג תוצאות מעולות פיתחתי במשך השנים מספר טכניקות:

  • - שימוש בעדשות בעלות מפתח צמצם רחב בשילוב עם מצלמות עם חיישן גדול ורגיש המאפשרות לצמצם את השימוש בפלאשים ולשלוט במידת הטשטוש והכהות של הרקע (לרוב אירועים הינם עמוסי פרטים, ואנו מעוניינים ליצור הפרדה בין הנושא לרקע מבלי שהרקע יהיה כהה מידי).
  • - שימוש בפלאש סלקטיבי בנפרד מהמצלמה , ע"מ להוסיף עומק ולהאיר באופן נעים ומדויק
  • - צילום מספר פריימים ותפירתם לכדי פנורמה אחת גדולה - כך מתקבלת רזולוציה וגבוהה ופרספקטיבה מרשימה
  • - טאי-צ'י - אימונים ותרגול - עוזרים להגיע בנינוחות ובשליטה לזוויות צילום פחות שגרתיות
  • - גיבוי - תמיד מביא ערכה נוספת למקרה של תקלות

  • חבילות ושיתופי פעולה

    מה שתרצו - אין זו אגדה: מתיעוד חופה בלבד, ועד למספר צלמים, וידאו, עריכות ואלבומים למשפחות. אנחנו נדע להתאים את התוצרת לרצון לתקציב ולשגעון שלכם.

    לשמוע ולראות יותר אנא צרו קשר: 052-5070220 או mail@invisible.co.il